קצת עלינו

עיצוב, קידמה וחדשנות

למה אנחנו מתגאים באמבטיות שלנו

שלום שמי שחר,
אני בעל עסק של הלבשות וחידושי אמבטיות, אני עוסק בפתרונות אמבטיה לטווח הארוך ללא הוצאה כספית גבוהה, הלבשת אמבטיה היא בעצם הפיתרון החכם לחידוש האמבטיה שלכם ללא שבירת אריחים וללא פתיחת אינסטלציה, זמן העבודה כשלוש עד ארבע שעות כאשר יש להניח להלבשה

להישאר להתייבש כ-24 שעות לאחר העבודה, בנוסף לכך יש לציין שההלבשה היא תוצרת ישראל, מדובר בחומרים מאוד איכותיים, ההלבשה עשויה מפיברגלס בציפוי אקרילי, במהלך ההתקנה יש לציין כי יש שימוש בחומרי איטום משובחים למניעת עובש.

01

מקצועיות

אצלנו בחברה, עובדים רק עם מכשירים חדשניים ואיכותיים ביותר – מה שנותן תוצאת גימור מושלמת לאמבטיה החדשה שלכם.

02

עמידה בזמנים

ניתן ליצור איתנו קשר בנוחות יתרה. לאחר מכן, אנחנו נדאג לתאם אתכם פגישה על פי הצרכים והדרישות שלכם, ולפי כך לעמוד בזמני ההגעה ובזמני העבודה שנתנו לכם מראש – מבלי יוצא מן הכלל!

03

ליווי וייעוץ ללקוח

אנחנו בחברה מספקים לכם ליווי אישי ומקצועי כבר מהרגע הראשון בו יצרתם קשר. כאשר העבודה מתחילה, אתם יודעים כבר באופן מדויק מה הולך לקרות, כמה זמן זה ייקח – ומה קורה בכל שלב ושלב בתהליך החידוש של האמבטיה או הכיור שלכם.
הייעוץ שלנו מבוצע על הצד הטוב ביותר… ללא אף פשרה!

מוטיבציה היא כמו מקלחת - היא נקייה ונהדרת,
אבל היא לא מחזיקה להרבה זמן...
זה למה אנחנו ממליצים לקחת אותה על בסיס יומי!

– זיג זיגלר

דברים כדאי לדעת

שאלות ותשובות

הלבשות האמבטיה והכיורים שאנחנו עובדים איתן מיוצרות אך ורק בארץ. אנחנו עובדים עם תוצרת הארץ בלבד ותומכים בעסקים ישראליים.

הלבשה של אמבטיה היא בעצם אמבטיה חדשה לגמרי שמתקינים על האמבטיה הישנה מבלי לשבור או לשנות אותה. ציפוי של אמבטיה הוא חידוש האמבטיה הקיימת בעזרת צבע אפוקסי אמייל מיוחד לאמבטיות. אותו הדבר גם לגבי הלבשת כיור או ציפוי כיור.

זמן ייבוש המיטבי של ציפוי אפוקסי אמייל הוא כ-72 שעות לאחר סיום העבודה.

זמן ייבוש של הלבשת אמבטיה לאחר העבודה הוא כ24 שעות.

איטום ההלבשה נעשה על ידי סיליקון מיוחד לאמבטיות. כמובן שאנחנו משתמשים בסיליקון אשר דוחה עובש ופטריות ושומר על אורח החיים ואיכות האמבטיה.

ציפוי אמבטיה נעשה על ידי צבע אפוקסי אקרילי מיוחד לציפוי של אמבטיות וכיורים, תוצרת ישראל.

דילוג לתוכן